Суд поновив розгляд позову проти Тимошенко щодо "Криворіжсталі"

Колишня глава ФДМУ вважає, що справа по "Криворіжсталі" має бути об'єднана зі справою про перевищення Тимошенко службових повноважень.

Київський апеляційний адміністративний суд відновив розгляд позову проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, пов'язаного з договором купівлі-продажу комбінату "Криворіжсталь".

Мова йде про розпорядженні Тимошенко змінити умови договору про купівлю-продаж, яке оспорює в суді колишня голова Фонду державного майна Валентина Семенюк-Самсоненко.

Семенюк-Самсоненко вважає, що справа по "Криворіжсталі" має бути об'єднана зі справою про перевищення Тимошенко службових повноважень.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва продовжить засідання у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко 11 липня 2011 р. Судовий процес над Тимошенко почався 24 червня. Її звинувачують в перевищенні службових повноважень і ухваленні одноосібного рішення при укладанні газових угод в 2009 році.

У травні 2009 р. Фонд державного майна і адміністрація ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" внесли зміни в договір купівлі-продажу, укладений в жовтні 2005 р. Згідно з новою редакцією договору, власники підприємства отримали право відкласти виконання частини своїх інвестиційних зобов'язань.

Компанія Mittal Steel в жовтні 2005 р. на приватизаційному конкурсі купила 93,02% акцій найбільшого в Україні металургійного комбінату "Криворіжсталь" за 4,8 млрд дол. ArcelorMittal була утворена в серпні 2006 р. в результаті злиття люксембурзької Arcelor і Mittal Steel. Сума операції була оцінена в 40 млрд дол.

"АрселорМіттал Кривий Ріг" спеціалізується на виробництві сталі, готового прокату, чавуну, агломерату і інших видів металургійної продукції.

Чистий прибуток ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" в 2010 р. склав 1,2 млрд грн, тоді як 2009 р. підприємство завершило з чистим збитком в 120 млн грн. У 2010 р. підприємству вдалося наростити обсяги виробництва основних видів продукції в середньому на 20% в порівнянні з 2009 р. Видобуток руди виріс на 29,7%, до 23,1 млн т, чавуну - на 20,4% до 5,3 млн т, сталі - на 21,7% до 6,1 млн т. У 2010 р. експорт склав 85% (в порівнянні з 83% в 2009 р.).

Читайте також:

Розгляд справи Тимошенко перенесли на 11 липня

Скандал навколо Тимошенко у суді розслідуватиме Генпрокуратура

СБУ порушила кримінальну справу через "російські борги" Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: