Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд постановив виправити помилки в ухвалі про арешт Гримчака

Суддя ухвалила виправити неправильне вказане по батькові підозрюваного.

Деснянський суд Чернігова ухвалив виправити помилки в ухвалі про взяття взяття під варту заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака, повідомило Громадське.

Суддя ухвалила виправити неправильне вказане по батькові підозрюваного – Миколайович, замість Михайлович. Крім того,суд постановив вважати правильними прізвище і ініціали адвоката затриманого - Матяш, замість неправильного Мятяш.

Утім,Тетяна Матяш каже про ймовірність подавання ще одного клопотання про виправлення помилки. "Вона (суддя – ред.) не назвала порядок набрання чинності цієї ухвали. Вона цього не вказала, це є підставою для подання скарги на суддю у відповідні органи. Суддя навмисно пішла на порушення, щоб направити його (Гримчака - ред.) до СІЗО", - сказала адвокатка.

Вона заявила, що подаватиме апеляційні скарги на усі рішення судді, скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії судді та Державного бюро розслідувань.

Як повідомлялося раніше, суддя Деснянського районного суду Чернігова Наталія Лямзіна припустилася кількох помилок при оформленні рішення щодо запобіжного заходу для заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака.

Нагадаємо, увечері 14 серпня співробітникиСБУ та НАБУзатримали на хабарі в 480 тис. доларів США Юрія Гримчака. У ГПУ кажуть, що справа стосується хабаря за вплив на суд та Мінкультури. 

Крім того, у ЗМІ з'явилась інформація, що Гримчака затримали з його нібито "помічником". У його на місці затримання знайшли відповідні візитівки. Утім в МінТОТ згодом заявили, що справа із затриманням та хабарем не стосується діяльності їхнього відомства. А посади помічника заступника міністра в них узагалі немає. 

За словами адвокатки Гримчака, у її підзахисного правоохоронці вилучили власні кошти. А замість півмільйона доларів "були календарики". Суд взяв під варту Гримчака на 60 днів. Альтернативою перебування в СІЗО суд визначив грошову заставу. Її розмір встановлено на рівні 6 мільйонів гривень 

Відео Підозру у шахрайстві вручили Юрію Гримчаку та його родичу, який видавав себе за помічника

Сталось це пізно ввечері в приміщенні київського ізолятора тимчасового тримання. За даними слідчих, Гримчак обіцяв забудовнику посприяти отримати дозволи на зведення споруд в історичному центрі столиці - домовитися з чиновниками Мінкульту та КМДА - за пів мільйона доларів.  

Підозру у шахрайстві вручили Юрію Гримчаку та його родичу, який видавав себе за помічника

Залиште свій коментар

Вибір редакції