Суд повторно амністував винних у вибуху в Дніпропетровську

Керівників "Дніпрогазу" знову звільнили з-під варти, але в той же час проти них порушили справу за важчою статтею - вбивство з необерженості.

16 червня суд Жовтневого району Дніпропетровська повторно виніс ухвалу про амністію гендиректора ВАТ "Дніпрогаз" Ігоря Іванкова, його першого заступника Максима Сорокіна і головного інженера Сергія Бачуріна. Про це повідомив адвокат потерпілих Дмитро Поповський.

"Суд закрив справу щодо амністії керівників "Дніпрогаза". Причини знову ті ж - злочин, передбачений ст.367 КК (службова халатність), є злочином середньої важкості і у підсудних є неповнолітні діти", - сказав Поповський.

Але на цьому судовий розгляд не закінчується, а лише тимчасово призупиняється. На прохання прокурора суд виніс окрему ухвалу, відповідно до якого подальший розгляд у цій справі продовжитися вже за іншою, важчою статтею - вбивство за необережністю, на яку амністія не поширюється.

Як повідомлялося, 22 квітня Апеляційний суд Дніпропетровської області скасував рішення суду Жовтневого району Дніпропетровська від 20 січня про амністію керівників "Дніпрогазу".

Нагадаємо, вибух будинку від побутового газу на вулиці Мандриківська, 127 у Дніпропетровську стався 13 жовтня 2007 року. В результаті загинули 23 людини.

Довідка. Окрема ухвала - особливий вид судової ухвали, який представляє реакцію суду на окремі порушення законності, що виявилися в ході судового розгляду і не відносяться до суті даної справи. Окрема ухвала направляється у відповідні органи і організації або посадовій особі, які зобов'язані повідомити суд про прийняті заходи в місячний термін з дня отримання копії окремої ухвали.

Читайте також:

Суд скасував звільнення винних у дніпропетровській трагедії

Екс-керівників "Дніпрогазу", винних у вибуху в житловому будинку, амністували

Постраждалі в Дніпропетровській трагедії просять владу покарати винних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: