Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд позбавив повноважень главу і заступника Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Козьяков і Щотка втратили свій статус.

Окружний адміністративний суд Києва визнав відсутність повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за Сергієм Козьяковим і Станіславом Щоткою. Про це повідомляє прес-служба органу правосуддя.

В офіційному повідомленні наголошується, що Козьякову і Щотці заборонено виконувати повноваження членів комісії. Рішення схвалене за позовом Сергія Остапця та Олександра Кротюка. Остапця і Кротюка рішенням повернено до складу ВККС.

"Підставою для прийняття Окружним адміністративним судом міста Києва таких рішень було, в тому числі, встановлення судом обставин закінчення визначеного законом строку повноважень Сергія Козьякова та Станіслава Щотки як членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Ухвали суду про забезпечення позову підлягають негайному виконанню з дня її постановлення, незалежно від їх оскарження", - наголошують у суді.

ВідеоСуддя Богдан Санін не відповідає займаній посаді - Вища кваліфікаційна комісія суддів

Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала Вищій раді правосуддя звільнити Богдана Саніна. Оскільки він не відповідає займаній посаді. Це не означає негайного звільнення, слово - за ВРП. Суддя Окружного адмінсуду Києва Богдан Санін відомий тим, що 30 листопада 2013 року на місяць заборонив акції протесту в столиці. 

Суддя Богдан Санін не відповідає займаній посаді - Вища кваліфікаційна комісія суддів

Залиште свій коментар

Вибір редакції