Суд позбавив Тимошенко захисника за "недостойні висловлювання"

Сергія Власенка усунули від захисту Юлії Тимошенко за "систематичні порушення встановленого порядку ведення судового засідання".

Суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв ухвалив рішення про усунення Сергія Власенка від захисту у справі, порушеної проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо підписання газових угод.

Таке рішення суддя ухвалив у зв'язку з систематичним порушенням Власенком встановленого порядку ведення судового засідання.

Крім того, в рішенні суду вказується, що Власенко постійно зловживає недостойними висловлюваннями на адресу суду. "На неодноразові звернення та пояснення суду щодо неможливості порушення порядку в залі засідань народним депутатом вчиняються дії, які зривають засідання", - зазначив Кірєєв.

"Тому суд постановляє видалити з зали суду до закінчення судового розгляду даної кримінальної справи Власенка Сергія Володимировича", - зазначив Кірєєв.

У відповідь на це Власенко, посилаючись на вже згадувану ним статтю КПК, зазначив, що вона не передбачає можливості видалення його за зали засідань, а тягне за собою лише накладення штрафу. "Єдина санкція, яка передбачена за порушення порядку – штраф, і я прошу застосувати до мене цю санкцію", - сказав Власенко.

Суддя Кірєєв виніс рішення про видалення Власенка за те, що той намагався викриками з зали допомогти Тимошенко, яка через його усунення і недопушення інших захисників залишилась одна. Зокрема він вигукував їй, що вона має право не відповідати на запитання головуючого і не вставати, в той час, як Кірєєв вчергове близько 15 хвилин вимагав, щоб вона встала.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень. Стаття, яку інкримінують Тимошенко, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Зазначимо також, НАК "Нафтогаз України", який виступає у судовому процесі над екс-прем'єром Юлією Тимошенко цивільним позивачем, заявив позов про стягнення з неї 1,516 млрд грн для компенсації збитків, завданих компанії внаслідок підписання у 2009 році газових угод з Росією.

Читайте також:

"Нафтогаз" попросив суд стягнути з Тимошенко 1,5 млрд гривень

Оприлюднено обвинувачення у справі Тимошенко, їй загрожує до 10 років в’язниці

По той бік суду над Тимошенко: Хрещатик розділився, а депутати проспали

ГПУ звинуватила Тимошенко у злочинах на території Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: