Суд присудив моральну компенсацію працівнику ДАІ, який переслідував учасника Майдану

Дата публікації
Перегляди
1669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд присудив моральну компенсацію працівнику ДАІ, який переслідував учасника Майдану

Фото: pixabay.com

Сума компенсації - 300 тисяч гривень.

У Житомирі Богунський районний суд присудив відшкодування моральної компенсації працівнику ДАІ Віктору Тищенку, який переслідував учасника Майдану Сергія Прохора.

Про це йдеться у постанові суду.

Суд постановив стягнути з держави 300 тисяч гривень за моральну компенсацію.

"Суд ухвалив доводи позивача щодо наявності моральної шкоди з огляду на те, що виражалось в приниженні честі, гідності, репутації як працівника правоохоронного органу, постійних сварок зі своїм оточенням, втраті друзів, роботи, колишнього соціального статусу, відчуття повної несправедливості щодо незаконного переслідування, став закритим по характеру, відлюдкуватим, погано спав, втратив апетит, втратив сенс до свого життя, перебував в постійному стресі, очікуючи що його незаконно засудять за надуманий злочин, який він не вчиняв", - йдеться в рішенні.

За повідомленням адвокат та голова Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро Романа Маселка, Сергій Прохор «засвітився» під час поїздки в Межигір'я до тодішнього президента Віктора Януковича.

"За стандартною схемою, на підставі липового рапорту інспектор ДАІ Віктор Тищенко склав на Прохора протокол, що він начебто не зупинився на вимогу ДАІшника по дорозі до Межигір'я", - написав адвокат у соцмережі. Попри це, за показами чотирьох свідків, Прохор був тоді в іншому місці.

За словами Маселка, суд двічі виправдав Тищенко, але Апеляційний суд скасовував ці рішення. Третє виправдання не скасували апеляцією, а у 2018 році Верховний суд ухвалив, що «надані стороною обвинувачення докази не доводять вини» інспектора.

Адвокат зазначив, що після виправдання колишній працівник ДАІ почав вимагати від держави відшкодування моральної шкоди за те, що його несправедливо судили. У результаті Житомирський суд задовольнив його позов.

Як повідомлялося, під час Євромайдану колони автомобілів їздили до резиденції тодішнього президента Віктора Януковича. Після цього міліція взяла під охорону заміську резиденцію президента в Межигір'ї, яка знаходиться в селі Нові Петрівці. Після втечі Януковича до Росії доступ у резиденцію став відкритим. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація