Суд призначив 12 років в'язниці льотчику-зраднику, який хотів втекти на літаку в Росію

Військовий передавав росіянам державну таємницю.

Хмельницький міськрайонний суд засудив до 12 років позбавлення волі колишнього українського військовослужбовця, визнавши винним у державній зраді.

Про це повідомляє Військова прокуратура Західного регіону Україна.

Слідство встановило, що льотчик передавав представникам Росії відомості з державною таємницею - повну інформацію про план польоту військового літака-розвідника. Прокуратура вважає, що це дало змогу росіянам спланувати заходи з протидії та зменшити результативність виконання спеціального завдання.

Окрім того, під час виконання спеціального польоту засуджений скерував літак від запланованого курсу, порушив режим "мовчання", намагався встановити контакт з невідомими особами і направив літак до державного кордону з Російською Федерацією.

Без будь-якої можливості самостійно дістатись до аеродромів на території Росії, зрадник вимушений був посадити літак на заплановану лінію польоту.

Суд призначив військовому покарання у вигляді позбавлення волі на 12 років і позбавив військового звання "майор". Подробиці спроби викрадення літака читайте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар