Суд признав законним розпродаж столичної землі

Позов прокуратури про законність рішення Київради виділити 1590 гектарів землі відхилено.

Касаційний суд відхилив позови прокуратури про незаконність рішення, прийнятого Київрадою 1 жовтня 2007 року, коли міська влада виділила маловідомим структурам більше 1590 гектарів столичної землі. Про це прокурор Києва Євгеній Блажівський повідомив "Дзеркалу тижня".

"Судові органи не підтримали спробу прокуратури міста відносно повернення в комунальну власність землі площею 1590,58 гектарів", - сказав він. За словами Блажівського, позови про незаконність земельних рішень Київради були спочатку подані до господарського суду Києва, який відмовив в їх задоволенні. Потім прокуратура направила позови до апеляційного господарського суду, який частково задовольнив вимоги прокуратури.

Після цього документи були направлені до суду касаційної інстанції, який не лише не задовольнив останні позови прокуратури, але і відмінив, по касаційних скаргах Київради, вирішення апеляційного господарського суду, прийняті на користь прокуратури.

1 жовтня 2007 року, за даними видання "Кореспондент", з порушеннями регламенту було роздано в цілому 300 ділянок на 10 млрд. доларів. Це рішення стало найкрупнішим земельним скандалом в країні.

Читайте також:

Розпродаж землі під Києвом триватиме до березня

У Києві триває розпродаж квартир

Сумчани давали хабарі за землю шахраям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: