Суд продовжить слухання справи Тимошенко 22 липня

Печерський суд дав новим захисникам Юлії Тимошенко термін до 22 липня на ознайомлення з матеріалами газової справи.

Печерський районний суд Києва переніс на 22 липня розгляд газової справи колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Таке рішення суд прийняв на засіданні.

Таким чином, він частково задовольнив клопотання захисту Тимошенко про надання розумних термінів для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Раніше на засіданні адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк звернувся до суду з проханням дати йому два місяці на ознайомлення зі справою проти його підзахисної.

Відповідне клопотання Плахотнюк подав на засіданні суду в понеділок, 18 липня.

"Прошу суд надати мені на ознайомлення з матеріалами справи термін 2 місяці", - сказав Плахотнюк.

При цьому адвокат підкреслив, що такий період необхідний з урахуванням обсягів матеріалів справи, а також фізичних можливостей людини, можливості підготуватися до судового засідання.

"У разі відмови прошу суд визначити достатній термін для ознайомлення і встановити кількість сторінок на день, з якими можна ознайомлюватися", - сказав він.

Клопотання свого колеги підтримав і інший адвокат Тимошенко Микола Сірий. Тимошенко підтримала клопотання адвокатів.

Нагадаємо, раніше Печерський райсуд Києва відхилив клопотання адвоката лідера ВО Батьківщина Юлії Тимошенко Олександра Плахотнюка про відвід судді.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень. Стаття, яку інкримінують Тимошенко, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Зазначимо також, НАК "Нафтогаз України", який виступає у судовому процесі над екс-прем'єром Юлією Тимошенко цивільним позивачем, заявив позов про стягнення з неї 1,516 млрд грн для компенсації збитків, завданих компанії внаслідок підписання у 2009 році газових угод з Росією.

Читайте також:

"Нафтогаз" попросив суд стягнути з Тимошенко 1,5 млрд гривень

Оприлюднено обвинувачення у справі Тимошенко, їй загрожує до 10 років в’язниці

По той бік суду над Тимошенко: Хрещатик розділився, а депутати проспали

ГПУ звинуватила Тимошенко у злочинах на території Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: