Суд скасував формування виборчкомів у Львові

Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Львівського міськвиборчкому про формування складу дільничних виборчкомів у Львові.

Львівський апеляційний адміністративний суд 25 жовтня скасував рішення Львівського міського виборчого комітету про формування дільничних виборчих комісій на вибори Львівської міської ради.

Про це сказано в повідомленнях партій "Фронт змін" і "Україна соборна".

"Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Львівського міськвиборчкому про формування складу дільничних виборчкомів у Львові", - сказано в повідомленні "Фронту змін".

Також партія повідомляє, що суд зобов'язав міськвиборчком збільшити склад комісій.

У своєму повідомленні "Україна соборна" заявляє, що міськвиборчком знову має намір при ухваленні рішення не враховувати подання кандидатів від низки партій.

Нагадаємо, Львівський окружний адміністративний суд залишив у силі рішення Львівської міської виборчої комісії про формування дільничних комісій на вибори Львівської міської ради.

Низка партій і кандидатів у мери Львова просили Львівський окружний адміністративний суд зобов'язати Львівську міську виборчу комісію переглянути рішення про формування дільничних комісій.

Читайте також:

Кандидат у мери Донецька два місяці проведе за ґратами

Тимошенко знайшла фальшиві бюлетені ще в одній області

Луценко: ці вибори опозиція програє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: