Суд скасував номери кандидатів у виборчих бюлетенях

Згідно рішенню суду, Юлія Тимошенко не буде значитися у виборчому бюлетені під номером 13. Після судового рішення ЦВК може не встигнути вчасно надрукувати виборчі бюлетені.

Київський апеляційний адміністративний суд 18 грудня зобов'язав Центральну виборчу комісію внести зміни в постанову про затвердження форми й тексту виборчого бюлетеня в частині невідповідності закону нумерації кандидатів у президенти.

Про це на засіданні комісії повідомила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна. За її словами рішення суд ухвалив за позовом кандидата у президенти Людмили Супрун.

При цьому Усенко-Чорна пропонувала ЦВК винести на засідання питання зміни форми бюлетеня, аргументуючи це тим, що поліграфічний комбінат "Україна", відповідальний за виготовлення виборчих бюлетенів, спрямував лист, у якому зазначається, що технологічний процес виготовлення бюлетенів займає 22 календарних дні й повинен закінчитися 9 січня 2010 року.

Однак у зв'язку з тим, що рішення ЦВК про затвердження форми бюлетеня оскаржено в суді, комбінат не може приступити до друку бюлетенів.

Усенко-Чорна підкреслила, що термін виготовлення бюлетенів вже порушений, і питання необхідно вирішувати в найкоротший термін.

При цьому голова ЦВК Володимир Шаповал заявив, що 23 грудня Вищий адміністративний суд буде розглядати справу про внесення змін до форми бюлетеня.

У зв'язку із цим він зазначив недоцільність внесення питання про зміну форми бюлетеня до порядку денного. ЦВК відмовилася включити це питання до порядку денного засідання.

Нагадаємо, 15 грудня Центрвиборчком ухвалив безпрецедентне для України рішення про нумерацію прізвищ кандидатів у президенти у виборчих бюлетенях.

Зокрема, вийшло, що прем'єр Юлія Тимошенко піде на вибори під номером 13.

Читайте також:

Тимошенко: Христос і його апостоли - теж цифра 13

Тимошенко піде на вибори під номером 13

Кандидатів у президенти поділили на пари для участі в дебатах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: