Суд скасував підвищення комунальних тарифів у Києві

Підвищення комунальних тарифів визнано незаконними та не чинними з моменту їх прийняття.

Шевченківський райсуд Києва вранці 19 жовтня визнав незаконними розпорядження про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як повідомили в прес-службі Блоку Кличка, суд визнав розпорядження в.о. голови Київської міськдержадміністрації Анатолія Голубченка від 29 квітня про підвищення комунальних тарифів незаконними та не чинними з моменту їх прийняття.

"Незважаючи на те, що рішення зараз не набрало законної сили, оскільки є час для подання апеляції, вказане формулювання у постанові дає право говорити про те, що незаконно сплачені кошти киян протягом червня - серпня 2009 будуть перераховані та повернуті. Або у якості готівки, або зараховані як переплата на наступні місяці", - йдеться в повідомленні.

Позов до суду було подано Блоком Кличка.

"В той час, коли всі політичні сили лише спекулювали на питанні тарифів, Блок Віталія Кличка – єдина політичні сила, яка вкотре відстояла позицію киян у суді. Ми закликали й закликаємо мешканців столиці сплачувати за старими тарифами. Зразок заяви на перерахунок найближчим часом кожен зможе отримати у наших депутатських приймальнях", - заявили в Блоці Кличка.

Нагадаємо, раніше Блок Кличка заявляв, що київська влада планує суттєво підвищити комунальні тарифи до середини наступного року.

За інформацією представників блоку, до 1 квітня 2010 року тарифи в Києві можуть підвищитися майже на 100%.

Читайте також:

У Києві знижено комунальні тарифи

У Києві на 100% підвищать комунальні тарифи

Прокуратура визнала комунальні тарифи в Києві незаконними

Уряд скасує нові комунальні тарифи Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: