Суд скасував справу СБУ про "контрабанду газу"

Кримінальна справа, яку СБУ відкрила проти Енергетичної регіональної митниці, не прожила і дня. БЮТ стверджує, що замглави СБУ Хорошковський під їхнім контролем.

Шевченківський райсуд Києва призупинив слідчі дії в рамках кримінальної справи, порушеної сьогодні Службою безпеки України за фактом контрабанди газу співробітниками Енергетичної регіональної митниці.

Про це сьогодні, 10 березня, повідомив член фракції БЮТ Андрій Портнов.

За словами депутата, слідчі дії призупинені судом до розгляду справи по суті.

"Сьогодні Шевченківський райсуд призупинив слідчі дії по третій кримінальній справі, порушеній СБУ за фактом контрабанди природного газу", - заявив Портнов.

"Це означає, що чергове незаконне намагання завадити виконанню російсько-українських домовленостей щодо постачань газу провалилося", - додав він.

Крім того, зі слів Портнова можна зробити висновок про те, що ініціатором порушення справ є перший заступник голови СБУ Валерій Хорошковський, який нібито перебуває за межами України.

"Ми звертаємо увагу першого заступника голови СБУ Валерія Хорошковського на те, що якщо він ініціює порушення кримінальних справ, то треба хоча б в цей час перебувати на території України, а не здійснювати релаксаційні заходи в третіх країнах", - сказав Портнов.

Водночас депутат не відповів на питання, де, за його інформацією, перебуває Хорошковський, сказавши лише, що "він знаходиться під нашим (БЮТ) контролем".

"Ми закликаємо Хорошковського повернутися в Україну і зайнятися безпосереднім виконанням своїх професійних обов'язків у такий складний для України час", - заявив депутат.

Нагадаємо, саме Шевченківський райсуд Києва призупинив слідчі дії щодо кримінальної справи, порушеної СБУ проти керівництва НАК "Нафтогазу" та заступника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька. Саме після цього рішення спец підрозділ СБУ "Альфа" покинув 4 березня приміщення "Нафтогазу", у якому він проводив силовий обшук.

Читайте також:

Путін замислився про альтернативний газогін через дії СБУ

Ющенко знайшов у СБУ "голубу кров нації"

БЮТ вважає "порожніми" натяки Хорошковського щодо штурму Кабміну

RosUkrEnergo: ми подамо ще один позов проти "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: