Суд спростував звинувачення щодо Луценка

Блок НУ-НС заявляє, що суд визнав недостовірною інформацію Василя Цушка стосовно фінансових зловживань Юрія Луценка у МВС.

Юрій Луценко
УНІАН
Суд не підтвердив інформацію про корупційні дії Юрія Луценка на посаді міністра внутрішніх справ.
Блок "Наша Україна - Народна самооборона" заявляє про те, що суд визнав недостовірною інформацію міністра внутрішніх справ Василя Цушка стосовно фінансових зловживань лідера НУ-НС Юрія Луценка у МВС. Про це сказано в повідомленні прес-служби НУ-НС, на яке посилаються "Українські Новини". Відповідну заяву зробив представник Луценка в суді Віктор Василюк.

"Суд виніс справедливе й законне рішення, яким визнали недостовірною інформацію щодо причетності Юрія Луценка до розкрадання державних коштів у розмірі більш ніж 1,5 мільярда гривень під час керування МВС", - передає прес-служба слова Василюка.

Василь Цушко
УНІАН
Луценко просив Печерський районний суд Києва зобов'язати міністра внутрішніх справ Василя Цушка спростувати звинувачення на його адресу.
Представник Луценка в суді заявив, що суд визнав цю інформацію недостовірною у зв'язку з тим, що Контрольне ревізійне управління й МВС не надали жодного доказу фінансових махінацій Луценка.

Як відомо, раніше Луценко просив Печерський районний суд Києва зобов'язати міністра внутрішніх справ Василя Цушка спростувати обвинувачення на його адресу у фінансових зловживаннях у МВС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: