У Харкові суд визнав Терехова законно обраним секретарем міськради

У Харкові суд визнав Терехова законно обраним секретарем міськради

Депутати збираються подавати апеляцію.

 Харківський окружний адміністративний суд відмовив депутатам міськради в задоволенні позову. Вони просили визнати рішення міськради про обрання Ігоря Терехова секретарем Харківської міськради незаконним.

Про це депутат Ігор Черняк повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами депутата, суд не провів жодного судового засідання, хоча депутати, що позивалися, подавали відповідне клопотання. У рішенні суду йдеться, що засідання проводилося за участю сторін.

Депутати також знайшли посилання на прийняття присяги Кернесом в 2010 році, яку досліджувала суддівська колегія. Однак депутат переконує, що в матеріалах справи цього відеозапису не було

"Незрозуміло як суд досліджував відеозапис сесії. Без участі сторін у справі. Без проведення засідання. І взагалі незрозуміло на підставі чого, яким боком і яким шляхом цей відеозапис з'явився у матеріалах справи. Суд прийшов до висновку, що оскаржити обрання Ігоря Терехова секретарем міськради може тільки сам Ігор Олександрович", - написав Черняк.

Він повідомив, що депутати будуть подавати апеляцію.

Нагадаємо, що Харкові суд має вирішити, чи законно секретарем міськради став заступник померлого Геннадія Кернеса Ігор Терехов. Позов до суду подали окремі депутати.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація