Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у Києві дав п'ять років умовно екс-заступнику окупаційної "адміністрації Севастополя"

Зловмисник визнав провину і розкаявся.

Голосіївський районний суд міста Києва засудив до п'яти років умовно з одним роком випробувального терміну колишнього "заступника голови міської держадміністрації Севастополя" в окупованому Криму. 

Про це йдеться у вироку суду.

Зазначається, що він працював на посаді заступника міського голови Севастополя від 2012 року, а між лютим і квітнем 2014 року отримав "пропозицію обійняти посаду "заступника голови Севастопольської міської адміністрації з питань забезпечення життєдіяльності міста Севастополя", яка діяла вже не як орган державної влади чи місцевого самоврядування в Україні, а як окупаційна організація Російської Федерації".

Також зазначається, що "чиновник" умисно брав участь у створенні окупаційних органів влади, публічно висловлювався щодо популяризації змін кордонів України, здійснював зміни у роботі органів згідно із законодавством Російської Федерації. Він також брав участь в організації на території окупованого Севасополя військового параду РФ.

Проте, за даними суду, він визнав свою провину, заявив, що вчиняв неправомірні дії, усвідомлюючи відповідальність, а виконував "посадові обов'язки", бо його поставили у відповідні умови, начебто позбавляючи вибору. У вчиненому розкаюється. 

Дані, які надає суд, сходяться з інформацією про Олега Кизименка, який обіймав посаду заступника міської держадміністрації Севастополя, а у вересні 2018 року був затриманий у Краматорську за державну зраду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції