Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у справі брата Саакашвілі перенесли через відсутність перекладача з української

Засідання відклали на тиждень.

Печерський районний суд Києва переніс засідання у справі брата Міхеіла Саакашвілі Давида через незнання останнім української мови, йдеться у ТСН.12:00.

Сьогодні в суді Давид Саакашвілі мав доводити, що його не можна примусово висилати з України. Судове засідання тривало не більше 10 хвилин. Як виявилось, Саакашвілі геть не розуміє української мови, перекладати Давиду намагався його захисник. Офіційного перекладача у нього не було.

Відео Суд переніс засідання щодо брата Саакашвілі

Тому суддя оголосила перерву на тиждень. Поки Феміда розбиратиметься, наскільки законним було рішення міграційної служби анулювати йому дозвіл на проживання в Україні, процес примусового виселення молодшого Саакашвілі призупинено.

"Я чудово підготовлений, але з мовою проблеми, через це перенесли на тиждень, щоб забезпечити перекладача. У мене всі документи в порядку, тому я можу тут жити та працювати", - запевнив Давид Саакашвілі.

Вранці 2 вересня представники МВС затримали Давида Саакашвілі у Києві. Як з'ясувалося згодом, співробітники Нацполіції в Києві доставили його до органів Державної міграційної служби. Це зробили для того, щоб він залишив територію України, адже дозвіл на його проживання було анульовано через те, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції