Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у справі держзради Януковича долучив до справи звернення втікача до Путіна

Також до справи долучено коментар МЗС РФ.

Адвокат президента-утікача Віктора Януковича Віталій Сердюк долучив до справи про державну зраду лист Януковича до президента Росії Володимира Путіна від 1 березня 2014 року.

Він зачитав його у залі суду.

У листі йдеться про те, що Янукович начебто погодився виконати усі компромісні умови, запропоновані тодішньою опозицією і представниками ЄС, а правоохоронці вже від'їжджали до місць постійної дислокації. Однак праворадикальні сили начебто здійснили антиконституційний переворот.

У листі також йдеться про "пропозицію провести двосторонні консультації згідно зі статтею 7 Договору про дружбу між Україною і Російською Федерацією, обговорити ситуацію в Україні та можливості використання окремих підрозділів Збройних сил Російської Федерації, дислокованих в Україні".

Він також долучив до справи відповідь МЗС РФ на запит щодо надходження листа Віктора Януковича. У коментарі йдеться, що звернення утікача в РФ отримали і вирішили звернутися до ООН для обговорення ситуації. Це начебто зробив тодішній представник Віталій Чуркін.

Обвинувачення погодилося з долученням листа і коментарів до справи, і суд ухвалив таке рішення.

Нагадаємо, президент-утікач Віктор Янукович у лютому 2014 року просив президента РФ Володимира Путіна ввести в Україну "поліцейських-миротворців".

Залиште свій коментар

Вибір редакції