Суд у справі Луценка перенесли на 8 серпня

Прокурори завершили читання 340 сторінок обвинувального висновку у справі екс-голови МВС.

У середу, 27 липня, прокурори закінчили читання 340 сторінок обвинувального висновку у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Суддя переніс засідання на 8 серпня. Про це повідомили у "Народній Самообороні".

На питання судді Сергія Вовка, чи зрозуміла суть обвинувального висновку, Луценко заявив, що він не чув перші 120 сторінок тексту, оскільки був видалений із залу засідань.

Екс-міністр заявив клопотання про повторне читанні даного фрагмента обвинувального висновку, але суддя відхилив прохання.
 
Повідомляється, що в позові зазначено про стягнення з Луценком 640 тис. грн. і його водія Леоніда Приступлюка 167 тис. грн.

Луценко зазначив, що неодноразово звертався до слідчого і прокуратуру із заявою про готовність відшкодувати кошти, однак прокуратура так і не відповіла на дану заяву протягом усього слідства.

"Тому я до вас два маю запитання: звідки ви взяли озвучені суми і на які рахунки їх потрібно перерахувати. А також: коли буде прийнято рішення про готовність прийняти перераховані кошти", - звернувся Луценко до громадянського позивача від МВС.

Екс-міністр зажадав назвати номери рахунків і одержувача коштів, зарахованих у позові як збиток державі. "Чи визначила МВС незаконні угоди з ДК Україні і чи будуть стягнуті ці кошти в судовому порядку", - звернувся Луценко до представника МВС,

Суддя Вовк підтримав клопотання Юрія Луценка і доручив на наступне судове засідання надати працівниками МВС інформацію про розрахунковий рахунок отримувача коштів.

Також Луценко, кажучи про цивільний позов від Пенсійного фонду до Приступлюка заявив, що стягнути гроші потрібно з працівників Пенсійного фонду, які неправильно нарахували гроші.

"Чи будуть покарані працівники Пенсійного фонду, оскільки саме вони відповідають за нарахування пенсій?", - зазначив Луценко.

Після цього суддя Вовк оголосив про закінчення судового засідання у зв'язку із закінченням робочого дня і переніс суд на 9:00 ранку 8 серпня. Наступне засідання суд почне з продовження обговорення обвинувального висновку.

Читайте також:

У Луценка гепатит не виявлено, але є загострення панкреатиту

Луценко прописався у водія, щоб уникнути процесу в Печерському суді

Луценко назвав прокурора "Геббельсом хе...вим"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: