Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд знайшов підстави не розглядати позов проти енергоімперії Ахметова

Це пов`язано з виконанням вимог міжнародної Гаазької конвенції.

Сьогодні, 2 жовтня, суд у справі про повернення у власність української столиці акцій підприємств "Київенерго", "Київгаз" та "Київводоканал" вартістю понад 1,1 млрд гривень оголосив перерву для виконання вимог міжнародної Гаазької конвенції.

"Як повідомила суддя, судове засідання відкладається для забезпечення виконання Гаазької конвенції в частині повідомлення про розгляд цієї справи компаній-відповідачів, які знаходяться на Кіпрі", - повідомляє прокуратура Києва на своїй сторінці у Facebook. 

Також було зазначено, що копії позовів вже надіслано компаніям, а про час та дату розгляду справи судом буде повідомлено трохи пізніше.

Нагадаємо, столична прокуратура подала позов до Господарського суду Києва про повернення місту пакетів акцій "Київенерго" (12,73%), "Київгаз" (61%) та "Київводоканал" (67%), які, за версією слідства, були незаконно відчужені за ціною у 230 млн гривень, що майже у чотири рази менше їхньої реальної вартості. Зазначені активи входять у власність енергохолдінгу "ДТЕК Енерго".

ВідеоПрокуратура намагається повернути у власність Києва акції Рината Ахметова

Залиште свій коментар

Вибір редакції