Суд у справі Пукача проходить в закритому режимі без його участі

Попереднє судове слухання по справі Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві Гонгадзе, проходить в закритому режимі.

Попереднє судове слухання по справі колишнього начальника головного управління кримінального розшуку МВС України Олексія Пукача проходить без його участі і в закритому режимі.

Про це повідомив адвокат Лесі Гонгадзе Андрій Федур.

"Сьогодні не буде закінчено попереднє слухання, бо є багато клопотань, в тому числі від потерпілих... Зараз рано говорити про перспективу повернення справи на дорозслідування, тому що ці питання взагалі ще не порушувались перед судом... Як я зрозумів із рішення головуючого по справі, всі попередні слухання будуть в закритому режимі, хоча я не бачу жодних правових підстав для слухань в закритому режимі", - заявив Федур.

Нагадаємо, у четвер, 26 травня, Печерський районний суд м. Києва о 14:30 продовжив попередній розгляд справи Пукача, якого обвинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Таке рішення суд прийняв на своєму засіданні 28 квітня.

Адвокат зі сторони Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенько тоді пояснила, що перерву оголошено у зв'язку з клопотанням адвокатів Пукача, які попросили у суду надати можливість Пукачу ознайомитися з матеріалами кримінальної справи.

Генеральна прокуратура України 31 березня 2011 р. затвердила обвинувальний висновок та направила до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті кримінальну справу за обвинуваченням Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Янукович пообіцяв покарати винних в убивстві Гонгадзе

Генпрокуратура: вбивство Гонгадзе не можна кваліфікувати як замовне

Слідство у справі проти Кучми практично завершено

ВідеоПопереднє судове слухання по справі Пукача проходить в закритому режимі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: