Суд у Запоріжжі оголосив вирок чоловіку, який спалив свою наречену

Суд у Запоріжжі оголосив вирок чоловіку, який спалив свою наречену

Чи буде Чайковський подавати апеляцію, поки не відомо.

15 років  за ґратами - такий вирок оголосив суд у Запоріжжі чоловіку, що спалив свою наречену.

Про це повідомляє журналіст ТСН Яків Носков. 

Після засідання засудженого відвезли до слідчого ізолятора, де він має визначитись щодо можливої апеляції щодо вироку, але загалом під час засідання складалось враження, що до такого вердикту Віталій Чайковський був внутрішньо готовим. Протягом усього оголошення чоловік просидів мовчки без жодних емоцій, і навіть не поворухнувся, коли суддя оголошувала вирок. "Призначити йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Стягнути з Чайковського Віталія на користь Хритистини Ковальової моральну шкоду у сумі один мільйон гривень", - оголосила вирок суддя.

Окрім  мільйона моральної шкоди, Чайковський також має сплатити ще двісті тисяч гривень, які витратили на лікування його нареченої.

І засуджений, і його адвокат від спілкування з журналістами відмовились. Матір загиблої дівчини на оголошенні вироку не була. Вона  на заробітках за кордоном і не змогла приїхати через пандемію. "Вона була в липні цього року в Запоріжжі на роковинах загибелі доньки, але ми з нею постійно на зв'язку і вона також хотіла такого вироку", - каже адвокатка потерпілої Марина Щаслива.

Раніше засуджений намагався переконати суд у вбивстві із необережності - мовляв, просто хотів налякати свою дівчину. Але покарання за це складає лише кілька років ув'язнення і судді на ці аргументи не пристали. Чи буде Чайковський подавати апеляцію, поки не відомо. На це засуджений має близько місяця. 

Відео Чоловіка, який спалив свою наречену, засудили на 15 років за ґратами

15 років за ґратами - такий вирок щойно оголосив суд у Запоріжжі чоловіку, який спалив свою наречену. Трагедія сталась минулого літа. Співмешканець 22-річної дівчини облив її бензином та підпалив просто під вікнами багатоповерхівки. Потерпіла зазнала 90 відсотків опіків. Врятувати її не вдалося. За перебігом фінального засідання стежила ТСН.    

Чоловіка, який спалив свою наречену, засудили на 15 років за ґратами

Нагадаємо, трагедія сталась минулого літа. Співмешканець 22-річної дівчини облив її бензином та підпалив просто під вікнами багатоповерхівки. Потерпіла зазнала 90 відсотків опіків. Врятувати її не вдалося.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів