Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд визнав незаконним звільнення голови Суспільного

Наглядова рада НСТУ вирішила звільнити Аласанію ще в лютому.

Сьогодні, 19 червня, відбулося засідання суду, на якому звільнення голови Суспільного Зураба Аласанії визнали незаконним.

"Рішення Наглядової Ради ПАТ НСТУ про дострокове припинення контракту з Аласанія З.Г. визнати незаконним і скасувати", - цитує Аласанія рішення суду на своїй сторінці у Facebook.

«Рішення Наглядової Ради ПАТ НСТУ про дострокове припинення контракту з Аласанія З.Г. визнати незаконним і скасувати». Andriy Guck - це Ваша перемога!

Опубліковано Зурабом Аласаниею Середа, 19 червня 2019 р.

Як повідомлялося, 12 лютого цього року Наглядова рада НСТУ вирішила звільнити Аласанію. Сам очільник Суспільного телебачення оскаржив це рішення в суді.

Аласанія прогнозує, що його можуть зняти з посади після відпустки. Про це він заявив у коментарі theБабелю.

"23 червня закінчується моя відпустка, і після цього мені можуть принести і віддати трудову, де буде написано, що я звільнений. Це може статися, навіть якщо суд прийме рішення на мою користь, тому що рішення набуде чинності тільки за 30 днів", — розповів Аласанія.

ВідеоНаглядова рада вирішила звільнити Аласанію після президентських виборів

Наглядова рада "Суспільного мовлення" відстрочила до 6 травня скандальне розірвання контракту зі своїм керівником Зурабом Аласанією. Два тижні тому його звільнили у закритому режимі і таємним голосуванням. Офіційна причина стисла: "порушення умов контракту". 

Наглядова рада вирішила звільнити Аласанію після президентських виборів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції