Суд вчергове відмовив ПППУ

Вищий адміністративний суд відмовив ПППУ в касаційному оскарженні ухвали щодо “обнулення” списків “Нашої України”.

Вищий адміністративний суд України відмовив Партії промисловців та підприємців в касаційному оскарженні ухвали Київського апеляційного адміністративного суду щодо “обнулення” списків “Нашої України”.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі об`єднаних демократичних сил з посиланням на керівника юридичного департаменту партії “Наша Україна” та представник блоку “Наша Україна” в суді Валерія Карпунцова.

Карпунцов нагадав, що раніше Київський апеляційний адміністративний суд також відмовив ПППУ в апеляційному оскарженні постанови Печерського суду Києва, яка визнала протиправною і скасувала постанову ЦВК про відмову у “обнуленні” списків.

“ПППУ остаточно втратила можливість маніпулювання інформацією, дезінформувався громадян України та отримання якихось політичних дивідендів. Відсьогодні вони припинять спекулятивні розмови стосовно свого можливого поновлення у складі блоку “Наша Україна” та можливості “завести” своїх депутатів до зали парламенту”, – наголосив Карпунцов.

Як повідомляв УНІАН, 19 квітня у Києві пройшов міжпартійний з`їзд «Нашої України», делегати якого, зокрема, позбавили депутатських повноважень парламентаріїв, які були обрані від блоку й увійшли до коаліції.

Печерський райсуд Києва визнав законним виключення зі списку блоку ”Наша Україна” усіх кандидатів в народні депутати, які не були обрані за результатами виборів у березні 2006 року.

16 червня Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Печерського райсуду і відмовив ПППУ в розгляді апеляційної скарги.

Прес-служба Партії промисловців і підприємців заявляла, що Вищий адміністративний суд України орієнтовно 17 липня розгляне справу щодо обнуління виборчого списку блоку «Наша Україна» до виборів 26 березня 2006 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: