Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд вчетверте поновив Катерину Амосову на посаді ректорки медуніверситету Богомольця

Мін'юст скасував внесення до реєстру Кучіна як керівника вишу.

Печерський районний суд Києва поновив Катерину Амосову на посаді ректорки Національного медичного університету ім. Богомольця.

Про це сама Амосова повідомила у Facebook, оприлюднивши відповідне рішення суду.

Одночасно Міністерство юстиції України своїм наказом від 21 листопада скасувало  внесення до реєстру Юрія Кучіна як керівника університету Богомольця.

Амосова заявила, що готова "йти до кінця з відстоюванням справедливості" і обіцяє це робити "виключно в рамках закону". Вона також наполягає на тому, що звільнені з університету співробітники мають повернутися.

Сьогодні суд поновив мене на посаді ректора НМУ ім. О.О.Богомольця. Раніше мене поновили три судові інстанції, включно...

Опубліковано Катериною Амосовою Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Нагадаємо, 14 січня колишня очільниця Національного медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова та її прихильники  штурмували навчальний заклад, щоб повернути Амосовій посаду.

Ще 1 жовтня 2018 року через невиконання Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби МОЗ України вдруге розірвало із нею контракт. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення суду від 20 вересня.

Публічні суперечки між МОЗ і Амосовою почалися ще у лютому. Тоді через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Амосова називала відсторонення незаконним, а згодом суд поновив її на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця – Амосову повторно відсторонили. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом її звільнили з посади ректора за невиконання умов контракту.

Відео Амосова з прихильниками намагалася штурмувати медуніверситет Богомольця - Супрун

Чоловіки міцної статури зранку почали пробиватися через прохідну навчального закладу. Відео штурму поширила на своїй сторінці у Twitter Уляна Cупрун.

Амосова з прихильниками намагалася штурмувати медуніверситет Богомольця - Супрун

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції