Суд відклав розгляд справи Луценка до 9 червня

Суд відклав розгляд справи у зв'язку з тим, що на засіданні в п'ятницю був відсутній адвокат одного з підсудних у справі.

Печерський районний суд Києва відклав розгляд по суті кримінальної справи проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 9 червня. Таке рішення суд оголосив у п'ятницю, 27 травня.

Як повідомляється, 9 червня судове засідання почнеться о 10:00.

Суд відклав розгляд справи у зв'язку з тим, що на засіданні в п'ятницю був відсутній адвокат одного з підсудних у справі.

Крім того, порадившись у кімнаті для нарад, суд відмовив у задоволенні клопотання Луценка про відвід головуючого судді Сергія Вовка, вважаючи відвід безпідставним.

Раніше Луценко попросив суд відкласти розгляд його справи у зв'язку з болями в спині.

Як відомо, Генпрокуратура порушила справу проти Луценка в листопаді 2010 року. Вона пред'явила йому низку обвинувачень, зокрема в незаконному нарахуванні пенсії його водію, у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка в 2004 році.

Луценко також звинувачується у порушенні положень постанови Кабінету міністрів про обмеження видатків у держструктурах у зв'язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало в 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції в палаці "Україна" у Києві.

Читайте також:

Дружина Луценка у СІЗО вимагає звільнити чоловіка

Луценка посадять на 8 років

Луценку дозволили побачення з соратником

ВідеоСуд відклав розгляд справи Луценка до 9 червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: