Суд відклав розгляд справи про дострокове звільнення екс-нардепа Лозінського

Засідання продовжиться 6 квітня.

Апеляційний суд Київської області відклав розгляд скарги щодо умовно-дострокового звільнення екс-нардепа Віктора Лозінського. Справу продовжать розглядати 6 квітня о 14 годині.

Судді задовільнили клопотання прокурора, який просив часу для опитування свідків. В ході суду виявились розбіжності у документах щодо годин, відпрацьованих Лозінським, та терміном його госпіталізації.

Нагадаємо, 7 років тому тодішній нардеп в мисливських угіддях на Кіровоградщині застрелив місцевого жителя Валерія Олійника. Спершу Віктора Лозінського засудили до 15 років. Згодом, скоротили термін до 10.

Він просидів майже 6 років, і до них, згідно із так званим "законом Савченко", додається дворічний термін, який засуджений провів у СІЗО - там один день рахується за два.

Раніше суд задовольнив позов Лозінського, щоб випустити в'язня умовно-достроково, проте прокуратура оскаржує умовно-дострокове звільнення екс-нардепа Віктора Лозінського, засудженого за вбивство.

Адміністративний суд Київської області вирішує долю екс-нардепа Віктора Лозінського

Колишній народний депутат у в'язницю потрапив в 2010 році, коли прокуратура довела - в угіддях Кіровоградщини Лозінський влаштував мисливське полювання на селянина Валерія Олійника і вбив його. Спершу Лозінського засудили до 15 років в'язниці. Згодом - скоротили термін до 10. Нині екс-нардеп вже провів за ґратами 6 років. Після набуття чинності так званого "закону Савченко", Лозінський подав прохання до одного з райсудів Київщини випустити його умовно-достроково. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: