Суд відмінив нові тарифи у Києві не за позовом Кличка

Суд Киэва відминив нові тарифи КМДА за позовом правозахисника Віктора Кулі, а не Віталія Кличка

Шевченківський районний суд Києва своєю ухвалою у справі про комунальні тарифи зупинив дію розпоряджень КМДА від 29 квітня 2009 року щодо підвищення комунальних тарифів. Суд ухвалив це рішення за позовом правозахисника Віктора Кулі, а не Блоку Віталія Кличка.

Про це повідомила громадянка Людмила Острякова, яка виступає стороною в цій справі.

В інформації від 15 липня було повідомлення прес-служби Блоку Кличка, у якому зокрема, зазначалося: "Шевченківський районний суд Києва ухвалою у справі зупинив дію розпоряджень КМДА від 29 квітня 2009 року щодо підвищення комунальних тарифів для киян, оскаржуваних Віталієм Кличком".

Прес-служба Блоку Кличка не уточнювала, що це рішення винесене за позовом Кулі, а не за позовом Кличка.

Також на форумі на своєму сайті "Громадський правозахисник" Куля спростував інформацію ЗМІ про те, що нібито Шевченківський райсуд Києва 6 липня об’єднав його позов з позовом Кличка.

"Питання про об`єднання в одне провадження позову Віталія Кличка з моєю справою у суді не розглядалося, - пояснює правозахисник. - Більше того, питання про відкриття провадження за адміністративним позовом Віталія Кличка до цього часу не вирішене, оскільки перша редакція його позову містила недоліки”.

Куля пише на форумі сайту, що "на даний час позов Кличка після усунення недоліків перебуває на розгляді у судді Волошина, а моя справа знаходиться у давно вже відкритому провадженні. Саме в цій справі суддею Савицьким О.А. була прийнята ухвала: "Зупинити дію розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 29 квітня 2009 року".

Правозахисник також нагадав, що КМДА оскаржила цю постанову в апеляційному порядку. "Тобто, ніякої перемоги не було, це чергова процесуальна дія", - зазначив правозахисник.

Читайте також:

У Черновецького пропонують штрафувати киян за невчасну оплату комунпослуг

Суд скасував підвищені комунальні тарифи в Києві

У Черновецького оскаржили призупинення дії комунальних тарифів

Кличко закликає киян повстати проти тарифів на житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: