Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовив медику, який вимагав хабар в АТОвця, у зменшенні двохмільйонної застави

Прокурори нагадали суддям, що у військового лікаря Наумова знайшли 133 тисячі доларів.

Київський апеляційний суд столиці відмовив медику, який, за даними СБУ, вимагав грошей у АТОвця, у зменшенні суми застави, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Місяць тому до правоохоронців звернувся десантник Петро Олексюк, що зазнав важкого поранення під Донецьким аеропортом. Він заявив, за надання інвалідності представник військово-лікарської комісії Валерій Наумов вимагає в нього хабар – 1,5 тисячі доларів.

ВідеоСуд залишив без змін суму застави медику, підозрюваному у вимаганні хабара в АТОвця

Київський апеляційний суд столиці відмовив медику, який за даними СБУ, вимагав грошей у АТОвця, у зменшенні суми застави. Місяць тому до правоохоронців звернувся десантник Петро Олексюк, що зазнав важкого поранення під донецьким аеропортом. Заявив, за надання інвалідності представник військово-лікарської комісії Валерій Наумов вимагає в нього хабар - півтори тисячі доларів. СБУ провела операцію і затримала одразу двох медиків. 

Суд залишив без змін суму застави медику, підозрюваному у вимаганні хабара в АТОвця

СБУ провела операцію й затримала одразу двох медиків. Суд тоді призначив їм заставу. 

Зокрема, Наумов заплатив понад два мільйони гривень і подав апеляцію, щоби йому зменшили заставу майже в 14 разів. Його адвокати сьогодні в суді заявили, що два мільйони гривень – дуже велика сума для військового медика.

Але прокурори нагадали, що під час обшуків у квартирі й офісі Наумова знайшли 133 тисячі доларів. Тож попросили суд залишити запобіжний захід без змін, що судді і зробили. 

Нагадаємо, що на Рівненщині суд виправдав екс-чиновника спійманого на хабарі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції