Суд відмовив Рудьковському

Печерський райсуд Києва відмовив у задоволенні позовних вимог міністра транспорту і зв`язку Миколи Рудьковського до газети "Дзеркало тижня".

Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні позовних вимог міністра транспорту і зв`язку України Миколи Рудьковського до газети "Дзеркало тижня" щодо захисту його честі, гідності і ділової репутації.

Про це сьогодні, 11 серпня, пише тижневик "Дзеркало тижня".

Микола Рудьковський
УНІАН
Суд відмовив міністру Рудьковському і став на бік журналістів
Наголошується, що позов було подано міністром у зв`язку з публікацією в №2 (631) від 20 січня 2007 року статті Володимира Кравченка "Запрошення в чужий монастир".

У статті йшлося про незаконні дії міністра, який у грудні 2006 року організував приїзд до України туркменських опозиціонерів, які перебувають у міжнародному розшуку. Таким чином, чиновник поставив під удар відносини та енергетичне партнерство двох країн, що, у свою чергу, створило загрозу національній безпеці України.

За даними "ЗТ", найближчим часом адвокати Рудьковського мають намір оскаржити рішення Печерського суду у вищих судових інстанціях.

Разом з тим редакція видання сподівається, що "у такого ідейного і принципового соціаліста, як Микола Рудьковський, стане мужності публічно визнати факти, викладені в статті "Запрошення в чужий монастир", правдивість яких і була підтверджена нинішнім рішенням суду".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: