Суд відмовив Тимошенко в перенесенні розгляду справи

Головуючий суддя Родіон Кірєєв відмовився перенести розгляд і  запевнив, що суд надав достатньо часу для ознайомлення  підсудної з обвинувальним висновком.

Печерський райсуд відмовив екс-прем’єру Юлії Тимошенко в перенесенні розгляду справи. Тимошенко просила про перенесення засідання для ознайомлення нового адвоката з матеріалами справи.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Як повідомляється, головуючий суддя Родіон Кірєєв відмовив у задовільненні клопотання Тимошенко в перенесенні розгляду справи. Суддя запевнив, що суд надав достатньо часу для ознайомлення підсудної з обвинувальним висновком. У той же час Тимошенко зазначила, що суд надав лише два робочих дня для ознайомлення замість необхідних трьох.

Як повідомлялося, сьогодні, 4 липня в Печерському районному суді м. Києва триває засідання у справі колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка підписала газові угоди з Росією в 2009 р.

З ранку під будівлею суду проходить акція на підтримку Тимошенко, в якій беруть участь близько 250 осіб. Порядок забезпечують близько 100 міліціонерів.

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко на засіданні відсутній. За словами Тимошенко, Власенко в терміновому відрядженні. Вона також повідомила про залучення нового адвоката.

Читайте також:

Бютівці вигнали з Печерського суду противників Тимошенко

Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

На майно Тимошенко та Луценка накладено арешт

ВідеоСуд частково задовольнив клопотання Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: