Суд відмовився дати дозвіл на заочний арешт Данилишина

У постанові суду сказано, що під час проведення досудового слідства Данилишин неодноразово викликався до ГПУ та до Київської транспортної прокуратури, проте жодного разу на виклики прокурора, слідчого не з'явився.

Печерський райсуд постановив затримати екс-міністра економіки Богдана Данилишина і під вартою доставити його до суду для обрання запобіжного заходу. Втім, суд частково задовольнив клопотання слідчого, відхиливши його в частині надання згоди на заочний арешт екс-міністра.

Таке постанову суд виніс 11 серпня.

У постанові суду сказано, що "під час проведення досудового слідства Богдан Данилишин неодноразово викликався до Генеральної прокуратури України та до Київської транспортної прокуратури, проте жодного разу на виклики прокурора, слідчого не з'явився".

"На даний час проводяться розшукові заходи щодо встановлення його місця перебування", - також ідеться в постанові суду.

За словами джерел у прокуратурі, наявність або відсутність санкції на заочний арешт важлива для розшуку по лінії Інтерполу.

Тобто, якщо суд на Батьківщині дав згоду на заочний арешт підозрюваного, то це призводить до більш масштабних розшукових заходів за кордоном.

Крім того, відмова суду дати згоду на заочний арешт може ускладнити екстрадицію Данилишина з-за кордону.

Так, якщо суд в Україні не виніс постанови про арешт Данилишина, то в разі затримання утікача за кордоном для тамтешнього суду відсутність такої санкції буде негативним сигналом.

Нагадаємо, про можливе перебування у Німеччині колишнього міністра економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдана Данилишина повідомили ЗМІ із посиланням на анонімне джерело у Генпрокуратурі України.

У свою чергу у Німеччині заявили, що не мають жодної інформації про перебування екс-міністра Данилишина на території країни.

Проти чиновника було порушено кримінальну справу 12 серпня. Його звинувачують у завданні державі збитків на кілька мільйонів гривень.

Читайте також:

БЮТ натякнули, де переховується Данилишин

Німеччина не знає, чи Данилишин переховується на її території

Богдан Данилишин переховується у Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: