Суд відмовився поновити ліцензію телеканалу "112 Україна"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окружний адмінсуд Києва не побачив підстав для скасування рішення Нацради.

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив телеканалу "112 Україна" у задоволенні позову проти Нацради з теле- і радіомовлення про позбавлення його ліцензії.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

"Розглянувши докази та доводи заявника щодо необхідності вжиття заходів забезпечення позову, суд дійшов висновку, що не вбачає підстав для задоволення відповідної заяви. Наразі позивачами не надано суду достатніх доказів в обґрунтування заяви та належних доказів наявності очевидної небезпеки заподіяння шкоди їхнім правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі", - йдеться у повідомленні.

Водночас, суд відкрив провадження у справі щодо визнання протиправними та скасування рішення Нацради щодо відмови у подовженні терміну дії ліцензії на мовлення для п’яти телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою "112 Україна".

"ОАСК здійснюватиме розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін", - додали у суді.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила в подовженні цифрових ліцензій ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ". Ці регіональні компанії вели мовлення в регіональному мультиплексі МХ-5 під логотипом "112 Україна". На телеканалі назвали таке рішення Нацради "грубою атакою на свободу слова".

Після цього телерадіоорганізації, які здійснюють мовлення під емблемою "112 Україна" подали заяву до суду з проханням зупинити дію рішень Нацради та зобов’язати відповідного провайдера поновити надання позивачам послуг з розповсюдження у цифровому форматі телевізійних програм у повному обсязі.  

Окрім цього Нацрада звернулась до Окружного адміністративного суду Києва з проханням анулювати ліцензію телеканалу NewsOne.

Залиште свій коментар

Вибір редакції