Суд відмовився приводити свідка у справі Луценка силою

Під час засідання Луценко зазначив, що на нього не прибуло декілька свідків, серед яких і Мельник. У зв'язку із цим він заявив клопотання, щоб суд забезпечив його силове приведення.

Печерський районний суд Києва відмовився забезпечити силове приведення на наступне засідання у кримінальній справі проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка свідка, колишнього помічника екс-міністра Валерія Мельника.

Таке рішення було прийнято судом на засіданні. Під час засідання Луценко зазначив, що на нього не прибуло декілька свідків, серед яких і Мельник.

У зв'язку із цим він заявив клопотання, щоб суд забезпечив його силове приведення, але суд це прохання відхилив.

На наступне засідання суд вирішив викликати трьох свідків, серед яких вказано Мельника.

Пізніше суд переніс розгляд справи Луценка на 7 жовтня. Таке рішення оголосив головуючий у суді Сергій Вовк. Засідання суду призначено на 8:10.

Нагадаємо, на засіданні суду в понеділок один зі свідків, колишній начальник департаменту з роботи з персоналом МВС Микола Курко заявив, що порушень при прийнятті на роботу водія Луценка Олексія Приступлюка не було.

Захист екс-міністра після цього заявив, що ключова ланка державного обвинувачення за першим епізодом остаточно розсипалася.

Читайте також:

"Лікарів без кордонів" попросили обстежити Луценка

Два полковника міліції у суді вимагають з Луценка мільйон

Луценко не захотів ділитися з лікарями своєю печінкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: