Суд відмовився розглядати позови щодо заборони Ющенку балотуватися у президенти

Окружний суд Полтави вирішив перенести розгляд позовів до Київського окружного суду - по місцю перебування відповідача – Ющенка.

Полтавський окружний суд відмовився розглядати три позови лідера громадської організації "Народна армія спасіння", кандидата у президенти України Олександра Пабата із вимогою заборонити чинному президенту Вікторові Ющенку брати участь у президентських виборах і балотуватися на другий термін.

Про це Пабат 13 листопада повідомив журналістам на прес-конференції в Полтаві.

За його словами, згаданий суд Полтави вирішив перенести розгляд позовів до Київського окружного суду - по місцю перебування відповідача – Ющенка.

Пабат вважає, що Ющенко "відповідно до Конституції як президент повинен виконувати обов`язки глави держави 24 години на добу, 7 днів на тиждень, а тому не має права відволікатися на ведення виборчої кампанії".

На його думку, в суду не було підстав переносити розгляд позовів. "Просто було використане "телефонне право" і задіяний адмінресурс. Президент має не використовувати адмінресурс, а подати у відставку і йти на вибори як звичайний громадянин", – заявив Пабат, додавши, що рішення Полтавського суду його не зупинить. "Я піду далі!", – запевнив він.

Нагадаємо, 9 листопада Полтавський окружний суд прийняв до розгляду три позови активістів "Народної армії спасіння" (НАС), які стосувалися заборони Ющенку брати участь у виборах глави держави.

Пабат тоді заявив, що за його ініціативою активісти НАС подали ще 15 подібних позовів до судів різних областей України. Також він поскаржився, що у більшості міст України, зокрема і в Києві, позови були відхилені. На переконання Пабата, це свідчить про використання телефонного права.

Нагадаємо, у п'ятницю, 13 листопада, Центральна виборча комісія завершила офіційну реєстрацію кандидатів на посаду президента України. У виборчому бюлетені буде 18 прізвищ.

Всього до ЦВК надійшло 67 заяв від потенційних кандидатів, але 49 з них було відмовлено. Основні причини – неправильне оформлення документів та відсутність необхідної застави у 2,5 мільйона гривень.

Читайте також:

Остаточний список кандидатів у президенти

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Західноукраїнська молодь готується до нових "майданів"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: