Суд відмовився розглядати виборчу документацію з шести окружкомів

Вищий адміністративний суд відмовив Тимошенко стосовно витребування виборчої документації з 6 окружних виборчих комісій.

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні клопотання прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко стосовно витребування виборчої документації з 6 окружних виборчих комісій. Це рішення зачитав в ході судового засідання головуючий у судовому засіданні Олександр Нечитайло.

Суд також задовольнив клопотання Тимошенко стосовно витребування у ЦВК протоколів про встановлення результатів голосування 7 лютого на виборах президента України, окремі думки до цього протоколу членів ЦВК Андрія Магери, Жанни Усенко-Чорної, Юлії Швець, Ігоря Жиленка та Валерія Шелудька.

Суд задовольнив клопотання Тимошенко щодо витребування у ЦВК офіційних даних про кількість виборців, включених до Держреєстру, кількість виборців, які проголосували за межами дільниць та кількість бюлетенів, визнаних недійсними.

За словами Нечитайла, суд вважає за необхідне витребувати у ЦВК оригінали 225 протоколів ОВК та оригінал протоколу закордонного виборчого округу.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила про застосування в ході другого туру семи технологій фальсифікації результатів виборів.

Про це вона сказала, виступаючи в залі засідань Вищого адміністративного суду.

З її слів, на остаточні результати виборів вплинув неякісний державний реєстр виборців, внесення виборців до списків для голосування в день голосування, надання виборцям права голосувати вдома без довідок про їх стан здоров'я (на її думку, це заборонено законом), підкуп виборців.

Крім того, Тимошенко поскаржилася на неналежний розгляд Центральною виборчою комісією скарг її представників на виборах.

Читайте також:

Судді пішли думати над клопотанням Тимошенко

Тимошенко назвала суду сім технологій фальсифікації виборів

БЮТ готовий оскаржити рішення ВАСУ по виборах у Верховному суді

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: