Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовився усувати з посади генерала, якого підозрюють у злочинах проти Євромайдану

Адвокати привели свідків, які заявили, що міліціонер насправді "зливав" майданівцям плани правоохоронців.

Екс-керівнику управління громадської безпеки МВС Володимиру Гриняку загрожує 10 років за ґратами. Генерала судять у справі про злочини на Євромайдані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Справу розглядають у Печерському районному суді столиці. Прокурори наполягають, що 18-19 лютого 2014 року на вулиці Інститутській міліціонер переговори про штурм, а також роздавав беркутівцям гроші за побиття мітингарів – усього 30 млн гривень. "Від останнього отримав грошові кошти у сумі 600 тисяч, які в подальшому надавалися ним із розрахунку 5 тисяч гривень на одного працівника з офіцерського складу та 3 тисячі на одного працівника рядового складу", - заявив прокурор ГПУ Олександр Ковальчук. Натомість захист наголошує, що генерал керував зовсім не тим відомством, яке било людей. "Йому "Беркут" не підпорядковувався. Єдине, в чому підозрюють Гриняка, це в тому, що він знаходився разом з особою, яка видавала накази працівникам "Беркуту", - заявив адвокат Володимир Раков.

Відео У Києві судять генерала-правоохоронця, причетного до розгону Майдану

Сам Гриняк запевняє, що три роки тому був відсторонений керівництвом від справ за симпатії до Майдану, а зараз він відслужив в АТО, працює у Нацгвардії і навіть підвищений у званні. Коли правоохоронцю загрожував арешт, його взяли на поруки депутати від "Народного фронту" Андрій Левус та Михайло Бондар. "Коли був Майдан, Ратушняк і Захарченко мене відсторонили від цього, тому що я із Західної України. Вони мене вважали зрадником", - твердить Гриняк.

Свідки, які прийшли підтримати Гриняка, запевняли, що під час Майдану він передавав активістам дані: де і коли міліція збирається штурмувати мітингарів. Враховуюче це, суд відмовився усувати генерала з посади на час розгляду його справи. Однак слідство триває.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції