Суд відмовився відкласти розгляд справи Луценка

Адвокат Олексій Баганець звернувся із клопотанням про відкладення розгляду справи до отримання з прокуратури матеріалів щодо факту порушень справи проти судді Вовка.

Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка заявив про появу додаткових фактів, які можуть свідчити про заангажованість головуючого судді Сергія Вовка. У зв'язку з цим він подав клопотання про відкладення розгляду справи. Суд натомість відмовився зробити це.

Адвокат Олексій Баганець звернувся із клопотанням про відкладення розгляду справи до отримання з прокуратури матеріалів щодо факту порушень справи проти судді Вовка. Він зазначив, що "стороні захисту з сайту Вищої ради юстиції стало відомо, що 1 березня 2011 року ВРЮ розглядалося подання про звільнення судді Вовка з посади судді Печерського райсуду за порушення присяги".

"Завдяки позиції члена ВРЮ Андрія Портнова, який проводив перевірку викладених фактів порушень щодо судді Вовка, ВРЮ відмовила задовольнити подання на звільнення судді Вовка з посади", - заявив Баганець.

За його словами, зважаючи, що Портнов займає відповідальну посаду в адміністрації президента, та щоб виключити будь-які політичні інсинуації з цього приводу, щоб розвіяти сумніви підзахисного в об'єктивності, захист пропросив суд витребувати з ВРЮ матеріали перевірки Портновим подання щодо звільнення Вовка за порушення присяги.

"Це теж може бути доказом необ'єктивності судді та бути підставою для його відведення від розгляду зазначеної кримінальної справи", - зазначив він.

Адвокат також просив відкласти розгляд справи до отримання документів з ВРЮ, і ще раз нагадав про своє попереднє клопотання про витребування матеріалів з прокуратури міста Києва щодо "наявних фактів порушень щодо судді Вовка в кримінальних справах".

Суд не задовольнив клопотання Баганця ні в частині перенесення засідання суду, ні в частині витребовування матеріалів з Прокуратури й Вищої ради юстиції.

Читайте також:

Печерський суд знову взявся за справу Луценка

Колесніков порадив Луценку змусити працювати своїх адвокатів

Луценко заявив, що його посадять до листопада

Луценку відмовили у відводі судді, на якого він назбирав компромат

ВідеоСуд відмовився відкласти розгляд справи Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: