Суд відмовився випустити Діденка з СІЗО

Апеляційний суд не взяв до уваги заяву екс-заступника глави "Нафтогазу" про неналежні умови утримання в СІЗО, а також прохання народних депутатів узяти затриманого на поруки.

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Печерського районного суду столиці про обрання запобіжного заходу стосовно колишнього першого заступника глави НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка у вигляді двомісячного арешту.

Суд не взяв до уваги заяву Діденка про неналежні умови утримання в Лук'янівському СІЗО, а також прохання ряду народних депутатів узяти затриманого на поруки.

Суд мотивував своє рішення тим, що адвокати Діденка, які звернулися з відповідною апеляційною скаргою, не надали підстав для зміни запобіжного заходу на інший, не пов'язаний з арештом.

Водночас суд підтвердив умотивованість підстав Печерського райсуду Києва у зазначеній справі для обрання Діденку запобіжного заходу у вигляді арешту. Це стосується, зокрема, того, що він оформляв візу на виїзд у США, щоб залишити Україну, а також наявність у нього виду на проживання в Іспанії.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 12 липня обрав для Діденка запобіжний захід у вигляді арешту строком на два місяці. Суд мотивував своє рішення тим, що Діденко може перешкоджати слідству: він може зробити вплив через свій високий соціальний статус.

Як відомо, Ігор Діденко є фігурантом порушеної СБУ справи про завдання збитків Україні за результатами розгляду позову RosUkrEnergo до "Нафтогаза" у Стокгольмському арбітражі.

9 липня співробітники СБУ затримали колишнього заступника керівника "Нафтогаза" Ігоря Діденка за "низку зловживань в економічній сфері". Діденко обіймав посаду першого заступника глави НАК "Нафтогаз України" за часів уряду Юлії Тимошенко. Він виконував обов'язки голови "Нафтогазу", поки колишній керівник НАКу Олег Дубина перебував на лікарняному.

Читайте також:

Шуфрич: в арештах фігурантів "справи RosUkrEnergo" не було необхідності

Екс-заступник глави "Нафтогазу" перед арештом намагався виїхати за кордон

Діденко на суді напирав на погане здоров'я і трьох дітей

ВідеоСуд відмовився випустити Діденка з СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: