Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовився випустити з СІЗО начальника Генштабу часів Януковича

Перерву оголосили до 15 квітня.

9 квітня Апеляційний суд столиці розглядав скаргу начальника Генерального штабу Збройних сил України Володимира Замани на арешт. Його залишили під вартою принаймні до наступного понеділка - до 15 квітня, оголосили перерву, йдеться випуску ТСН.19:30.

Судді пішли в нарадчу кімнату, але вийшли з неї без ухвали. Заявили, що їм потрібно дослідити додаткові матеріали справи з суду першої інстанції.

ВідеоНачальника Генштабу ЗСУ часів Януковича Заману залишили під вартою

Несподівано для судових засідань, судді пішли в нарадчу кімнату, але вийшли з неї без ухвали. Заявили, що їм потрібно дослідити додаткові матеріали справи з суду першої інстанції. Володимиру Замані, який керував Генштабом із 2012 по лютий 2014 року, закидають державну зраду. Замана нібито цілеспрямовано скорочував ЗСУ та військкомати. Цікаво, що з утечею Януковича, Замана не тікав, а всі ці роки жив у Києві.    

Начальника Генштабу ЗСУ часів Януковича Заману залишили під вартою

Нагадаємо, Володимиру Замані, який керував Генштабом з 2012 року по лютий 2014 року, закидають державну зраду. Він нібито цілеспрямовано скорочував збройні сили та військкомати, а це ускладнило мобілізацію з початком агресії Росії.

Після втечі Януковича Замана не тікав, а всі ці роки жив у Києві. Заарештували його лише в лютому цього року.  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції