Суд відмовився звільнити Тимошенко з-під арешту

Печерський райсуд Києва залишив Юлію Тимошенко за ґратами: "вона систематично порушувала кримінально-процесуальний кодекс".

Печерський райсуд Києва відмовився змінити запобіжний захід щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко та звільнити її з-під арешту.

Таким чином суд не задовольнив клопотання захисника Тимошенко Юрія Сухова, з яким він звернувся на початку засідання 8 серпня.

ТИМОШЕНКО І ЛУЦЕНКА ПРИВЕЗЛИ ДО СУДУ В ОДНОМУ АВТОЗАКУ

Адвокат наполягав, що утримання під вартою є найбільш суворим заходом й застосовується тоді, коли підсудний може ухилятися від слідства, а дії Тимошенко, з його слів, навпаки, свідчать про те, що вона сприяє слідству у встановленні істини.

Відмову захисту у суді пояснили тим, що Тимошенко раніше системно порушувала кримінально-процесуальний кодекс, не з'являлась в суд у встановлений час, перешкоджала встановленню істини.

"Суд не вбачає підстав для зміни запобіжного заходу, адже в клопотанні захисника немає обґрунтування зміни заходу", - підсумував суд.

Нагадаємо, 5 серпня Юлію Тимошенко заарештували в залі Печерського райсуду Києва на вимогу обвинувачення та доставили до Лук'янівського СІЗО. Її звинуватили у неповазі до суду.

Арешт Тимошенко викликав широкий резонанс у суспільстві. Її прихильники оголосили безстрокову акцію протесту і розбили наметове містечко під будівлею суду на Хрещатику.

Читайте також:

Тимошенко і Луценка привезли до суду в одному автозаку

Чоловік Тимошенко: сподіваюся, у влади вистачить розуму її звільнити

Омбудсмен Карпачова заступилася за Тимошенко

Тимошенко помістили в ту ж камеру, що і 10 років тому, але з євроремонтом

ВідеоТимошенко не звільнили з-під варти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: