Суд відновив на посаді скандального екс-голову міліції Криму

Екс-голова міліції Криму заявляє про своє відновлення судом замість Генадія Москаля. Останній подав апеляцію.

Колишній голова Головного управління міністерства внутрішніх справ у Криму Анатолій Могильов заявляє про своє відновлення на посаді окружним адміністративним судом Донецька й звільненні Кабінетом міністрів Геннадія Москаля з цієї посади.

З його слів, 11 грудня окружний адміністративний суд Донецька ухвалив рішення про відновлення його на посаді.

"У рішенні суду сказано: МВС України забезпечити допуск Могильова до виконання його колишніх обов'язків заступника міністра-начальника головкому МВС у Криму", - заявив Могильов у Сімферополі.

Крім того, він надав журналістам розпорядження Кабміну від 8 грудня поточного року про звільнення Геннадія Москаля з посади заступника міністра МВС-начальника головного управління МВС у Криму.

"Звільнити Москаля з посади начальника головкому республіки Крим відповідно до його заяви. Підпис Тимошенко", - процитував розпорядження Могильов.

З його слів, 9 грудня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підписав внутрішній наказ про звільнення Москаля, але про це ще не знають у кримському головкомі.

Могильов зазначив, що зараз він є главою виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича й у разі відновлення його на посаді заступника міністра МВС він залишить цю діяльність.

В той же час юристи МВС уже оскаржили рішення окружного адміністративного суду Донецька, яким Могильов був відновлений на посаді.

«Суд - справа хороша, але не можна переоцінювати його можливості на користь Могильова. Розраховувати на суд може лише той, хто в українському правосудді нічого не розуміє», - прокоментував рішення суду Москаль.

Як повідомлялося, 18 червня 2008 Кабмін затвердив заступником міністра-начальником ГУ МВС у Криму Миколи Іллічева.

В листопаді того ж року Могильов заявив, що його відновлено на посаді начальника кримської міліції.
У серпні 2009 року Кабінет міністрів призначив депутата Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Геннадія Москаля на посаду заступника міністра внутрішніх справ - начальника Головного управління МВС у Криму.

Читайте також:

Звільнився начальник міліції Криму

Одіозний кримський силовик повернувся на посаду

Могильов проти Луценка... чи навпаки?

ВідеоСуд відновив на посаді екс-голову міліції Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: