Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відправив за ґрати пенсіонера, який заклав вибухівку в житловому кварталі Запоріжжя

Чоловіка завербували російські спецслужби.

П'ять років за ґратами отримав пенсіонер, який на початку червня заклав вибухівку у житловому кварталі Запоріжжя і намагався її активувати. Про це йдеться у сюжеті ТСН 19:30. 

За інформацією слідства, пенсіонера за гроші завербували російські спецслужби. Теракт мав призвестИ до жертв і посіяти паніку на південному сході України. 

"Він пройшов начання з вибухотехнічної справи у таборі бойовиків. У ході досудового слідства він повністю визнав свою провину, все розповів про обставини вербування та скоєння терористичного акту". - каже речник управління СБУ у Запоорізькій області Сергій Левченко.

Чоловік зібрав вибуховий пристрій в одному з  хостелів, а потім намагався підірвати його. СБУ вдалося заглушити сигнал мобільного, за допомогою якого мала відбутись активація вибухівки. 

Відео Намагався активувати саморобну вибухівку біля дитмайданчика: у Запоріжжі засудили пенсіонера

Він на початку червня заклав вибухівку у житловому кварталі Запоріжжі і намагався її активувати. За інформацією слідства, пенсіонера за гроші завербували російські спецслужби. За їхнім задумом, теракт мав призвести до численних жертв та посіяти паніку. Чоловік зібрав вибуховий пристрій в одному з хостелів, а потім намагався підірвати його.  

Намагався активувати саморобну вибухівку біля дитмайданчика: у Запоріжжі засудили пенсіонера

Утім, замість 12 років ув’язнення, диверсант отримав майже вдвічі менший термін. За інформацією СБУ, під час розслідування він пішов на угоду зі слідством. Чоловік розповів про кураторів і про етапи підготовки вибуху. 
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції