Суд відпустив додому затриманого з хабарем у $ 50 тисяч працівника НБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналісти та дехто з депутатів підозрюють, що до корупції причетні інші банкіри.

Нічний домашній арешт обрано як запобіжний захід для Євгена Піскотіна – працівника Національного банку України, котрого затримали за вимагання 50 тисяч доларів хабара. Рішення схвалив Голосіївський районний суд Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Правоохоронці встановили, що гроші чоловік отримав від приватного підприємства за сприяння у видачі безстрокової ліцензії на операції з обміну валют. За інформацією деяких ЗМІ, Піскотін міг виступати посередником, а хабар нібито мали отримати інші.

Відео Домашній арешт за вимагання хабара: суд обрав для Євгена Піскотіна запобіжний захід

Працівника НБУ затримали учора, він вимагав 50 тисяч доларів хабара. Правоохоронці встановили, що гроші чоловік отримав від приватного підприємства за сприяння у видачі безстрокової ліцензії. За інформацією видання "Стопкор", Піскотін міг виступати посередником, а хабар нібито мали отримати інші.    

Домашній арешт за вимагання хабара: суд обрав для Євгена Піскотіна запобіжний захід

Член комітету Верховної Ради з питань фінансової та податкової політики Олександр Дубінський вважає, що затриманий міг діяти в інтересах вищих чиновників Нацбанку, тому закликав правоохоронців перевірити всі версії. "Цей департамент ліцензування, він підпорядковується Олександру Бевзу, який є близьким другом пані Рожкової. Якщо ви пам'ятаєте, то в мережі колись публікувалося листування пані Рожкової з паном Бевзом, де вони обговорюють ділові питання. І тому я думаю, що ця версія дійсно може бути реальною", - пояснив нардеп.

У самому Нацбанку причетність інших посадовців до оборудки не коментують. Сам Піскотін відмовився говорити журналістам, чи співпрацював із кимось. Прокуратура,  своєю чергою, заявила, що просила суворішого заходу, але чи оскаржуватиме рішення суду – наразі вирішує. "Ми просили більше суворий запобіжний захід, зважаючи на те, що йдеться про значну суму коштів, яку зажадав працівник банку. Участь інших працівників Нацбанку наразі не підтверджується, він є єдиним підозрюваним в даному провадженні", - наголосила речниця столичного органу обвинувачення Надія Максимець.

Як повідомлялося, 29 жовтня в Києві за підозрою в корупційних діях затримано головного спеціаліста Національного банку України. Затримання здійснювали працівники поліції та СБУ. Посадовця впіймали при отриманні від підприємця коштів у сумі 40 тис. доларів США – за них працівник НБУ обіцяв сприяння в одержанні безстрокової генеральної ліцензії на обмін валюти. Всього директор приватного підприємства мав сплатити за це банкіру 50 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції