Суд видворив екс-президента Криму Мєшкова з України

Служба безпеки СБУ вимагала негайного видворення Мєшкова з України за непрямі заклики до зміни конституційного ладу в Криму.

Окружний адміністративний суд Криму підтримав подання СБУ про видворення першого і останнього президента Криму Юрія Мєшкова з території України з обмеженням терміну в`їзду строком на п`ять років. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Як раніше повідомлялося, Служба безпеки затримала Мєшкова у середу 13 липня. СБУ вимагала негайного видворення екс-президента Криму з України за непрямі заклики до зміни конституційного ладу на півострові.

Мєшков 7 липня закликав жителів автономії провести в 2012 році референдум про відновлення скасованої центральною владою України в 1995 році Конституції Криму 1992 року. Також він засудив кримську владу за бійку працівників міліції і представників козачих організацій у Феодосії 2 липня через спробу козаків повторно встановити уклінний хрест, демонтований 1 липня за рішенням суду.

При цьому Мєшков закликав громадян "взятися за вила". Цей вислів викликав обурення голови Ради міністрів Криму Василя Джарти.

Раніше працівники СБУ ознайомили Мєшкова з розпорядженням залишити Україну протягом 24 годин. Проте він назвав документ "нікчемним" і відмовився добровільно залишати Крим. У зв`язку з цим СБУ звернулася до суду.

Як відомо, Мєшков, який обіймав посаду президента Криму з лютого 1994 по березень 1995, повернувся на півострів після тривалої відсутності 2 липня. Увесь цей час він жив у Москві.

Читайте також:

СБУ затримала екс-президента Криму Мєшкова

Екс-президент Криму: ми могли стати незалежними, але не встигли

Новий Криматорій

Після 16 років вигнання до Криму повернувся екс-президент Юрій Мєшков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: