Суд вимагає від Януковича доказів, що Хорошковський працював в галузі права

Суд витребував від президента докази роботи Хорошковського в галузі права, згідно з якими голова СБУ був призначений на посаду члена Вищої ради юстиції.

Вищий адміністративний суд переніс на 12 серпня розгляд справи за позовом товариства з обмеженою відповідальністю ТРК "Телерадіосвіт" (бренд ТВi) до президента Віктора Януковича про законність указу, яким голова СБУ Валерій Хорошковський був призначений членом Вищої ради юстиції.

Суд в ході засідання заслухав виступ в суді доповідача у справі, який доповів обставини справи, пояснення представника позивача Юрія Крайняка і досліджував матеріали справи.

Крайняк в ході дачі пояснень мотивував вимогу відмінити вищезгаданий указ тим, що, на його думку, він порушує ст. 6 закону "Про Вищу раду юстиції", яка передбачає, що особа, яка може бути рекомендована на посаду члена Вищої ради юстиції, повинна мати досвід роботи в галузі права не менше 10 років.

При цьому Крайняк вважає, що Хорошковський не має такого стажу роботи у вказаній галузі.

Крім цього, суд витребував від глави держави оригінал указу, задовольнивши клопотання представника позивача, а також на свій розсуд витребував від президента докази роботи Хорошковського в галузі права, згідно з якими голова СБУ був призначений на посаду члена Вищої ради юстиції.

Нагадаємо, 31 травня Янукович підписав указ, яким призначив Хорошковського членом Вищої ради юстиції.

Читайте також:

ВР відмовилася розглядати відставку Хорошковського

ПАРЄ занепокоєна діяльністю Хорошковського

Хорошковський сказав, коли покине пост глави СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: