Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд виніс вирок матері, діти якої від голоду їли шпалери

У жінки відібрали трьох дітей і відправили її в тюрму на кілька років.

Чотири роки за ґратами проведе жінка, яка залишила трьох своїх дітей без їжі та води зачиненими у квартирі на Дніпропетровщині. Таку ухвалу виніс суд міста Кам'янське, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам випадок трапився ще у 2014 році. Тоді 23-річна мати замкнула дітей у квартирі та пішла на два дні розважатися. При цьому вона перекрила навіть воду у квартирі, тож діти не мали що пити. Врятували малих сусіди, які почули стогін малюків.

Відео Суд виніс вирок матері, яка полишила трьох своїх дітей у квартирі напризволяще

Коли врешті відімкнули двері, 3-річний хлопчик та 4-річна дівчинка вже не рухалися через виснаження, а їхня 1,5-річна сестричка впала у кому. Медики дітей врятували, а їхня мати своєї провини не визнавала до останнього – розкаялася лише перед оголошенням вироку. "У шлунках дітей були виявлені шматки шпалер, тобто для того, щоб вгамувати голод, діти змушені були їсти шпалери! Жінку позбавлено батьківських прав. Діти наразі вже виховуються в іншій родині", - наголосила речник прокуратури Дніпропетровської області Олександра Сараєва.

Нещодавно схожа історія трапилася в Києва. Там мати закрила двох дітей у квартирі більше, ніж на тиждень. Унаслідок того менший син помер, а старша донька потрапила до реанімації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції