Суд виніс вирок жінці, яка майже п'ять місяців жила з тілом матері заради пенсії

Суд виніс вирок жінці, яка майже п'ять місяців жила з тілом матері заради пенсії

На суді жінка розкаялася.

Красноокнянський районний суд оштрафував жінку, яка п'ять місяців приховувала факт смерті матері та ховала тіло померлої в одній з кімнат, посипаючи його сіллю. Все це жінка робила, щоб отримувати пенсію померлої.

Про це 8 вересня повідомляє Odessa.online з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

На суді жінка свою вину визнала і в усьому розкаялася. Вона зазначила, що не може точно сказати, коли саме померла мати, а про її смерть не поінформувала відповідні служби, оскільки не було грошей на похорон.

"Суд, вивчивши матеріали справи, визнав фігурантку винною і призначив їй покарання у вигляді штрафу на суму 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 60-річна жителька Одещини майже п'ять місяців жила із тілом матері в хаті. Її смерть пенсіонерка приховувала навіть від найближчих родичів. Перш ніж обман розкрився, пенсіонерка встигла отримати шість тисяч гривень материної пенсії. 

Відео Жителька Одеської області майже 5 місяців приховувала смерть матері заради пенсії

Майже п’ять місяців із тілом матері в хаті. Їі смерть 60-річна жителька Одеської області приховувала навіть від найближчих родичів. Жінці  оголосили підозру у шахрайстві, бо увесь цей час вона продовжувала отримувати материну пенсію. А згодом правоохоронці розпочали  провадження ще й за наругу над тілом - заради збереження донька посипала його сіллю.

Жителька Одеської області майже 5 місяців приховувала смерть матері заради пенсії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів