Суд вирішив, що Луценка залишили під арештом законно

Суд за скаргою Юрія Луценка пройшов без нього самого. Однак його "група підтримки" зустріла рішення судей вигуками "Ганьба!" і "Продажні!".

Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішення Печерського районного суду столиці від 16 лютого цього року, яким екс-міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку подовжено термін утримання під вартою до 26 квітня.

Відповідну ухвалу 25 лютого оголосила колегія Апеляційного суду. Таким чином, судді відмовили у задоволенні скарги Луценка та його адвоката Ігоря Фоміна щодо незаконності рішення суду першої інстанції.

Почувши рішення суду, народні депутати, які перебували у залі судового засідання, почали вигукувати: "Ганьба!", "Продажні!", "Боязливі істоти!", "Прийде час, ви за це відповісте".

Самого Луценка до суду не привели. На початку засідання адвокат Луценка подав клопотання з проханням, щоб Луценка доставили до суду, оскільки, за його словами, скаргу писав не тільки адвокат, але і сам Луценко.

Однак суд, розглянувши клопотання на місці, відмовив у його задоволенні, мотивувавши це тим, що до суду не надходила заява, завірена керівництвом СІЗО, про доставку Луценка в зал судових засідань.

Нагадаємо, Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі, за трьома епізодами. За даними слідчих, Луценко підвищив по службі свого особистого водія та призначив йому підвищену пенсію, допустив зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка та дав санкцію виділити кошти на святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках у палаці "Україна".

Читайте також:

Луценко заявив, що в СІЗО його морили голодом

Збитки від дій Луценка на посаді міністра оцінили в мільйон

Луценко попросив соратників припинити мітинги на його підтримку

Тимошенко заявила, що над Луценком знущалися: "я чула, як Юра кричав"

ВідеоСуд вирішив, що Луценка залишили під арештом законно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: