Суд вирішив, що Янукович не повинен вибачатися за заперечення Голодомору

Печерський суд прийняв рішення у справі про заперечення визнання Голодомору геноцидом українського народу без позивача та його захисника. Вони вже подали апеляцію.

За рішенням Печерського районного суду Києва президент Віктор Янукович не зобов'язаний публічно вибачатися за заперечення визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом українців.

Про це повідомив заступник голови партії ВО "Свобода" Андрій Мохник.

За його словами, це рішення суд прийняв ще 12 вересня на засіданні, на якому не був присутній ні позивач громадянин Володимир Волосюк, ні сам Мохник, який є його представником у цій справі. Волосюк був у цей час на лікарняному і сповіщав про це суд.

Суд також не вислав ні Мохнику, ні Волосюку копію рішення суду, як це передбачено законом.

Однак пізніше копія рішення все ж таки була отримана, і Волосюк вже оскаржив його в апеляційному суді. 19 жовтня Київський апеляційний суд розгляне цю скаргу.

Нагадаємо, член Народного руху Володимир Волосюк подав до суду на президента Віктора Януковича через резонансну заяву глави держави про заперечення Голодомору як геноциду українського народу. Позивач попросив суд зобов’язати президента вибачитись публічно перед ним та українським народом.

У своїй позовній заяві Волосюк наголошує, що глава держави, заявивши 27 квітня у Страсбурзі про заперечення Голодомору як геноциду українського народу, зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

Читайте також:

Суд над Януковичем за заперечення Голодомору довів позивача до втрати свідомості

Заступник генпрокурора втратив посаду через небажання заперечувати Голодомор

Київська суддя відмовилась судити Януковича за заперечення Голодомору

Янукович не прийшов до суду в справі про заперечення Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: